Ile kosztuje kawa z Małej Palarni?

kawa Mała Palarnia cena

Mała Palarnia szybko stała się rozpoznawalną marką wśród pracowników wielu polskich firm. Zawdzięczamy to nie tylko dostawom kawy do biur, ale również temu, że nasze produkty znalazły się w tysiącach zestawów świątecznych dla pracowników. Smak kawy ze świeżo palonych ziaren przypadł do gustu wielu osobom, stąd wejścia na naszą stronę po wpisaniu w wyszukiwarkę "Mała Palarnia cena kawy".

Ile właściwie właściwie kosztuje kawa z Małej Palarni? Jeśli szukasz dokładnej odpowiedzi, możesz się rozczarować. Kwota, jaką należy zapłacić za kawę zależy od wielu czynników.

Pierwszym elementem wpływającym na cenę kawy jest oczywiście rodzaj ziaren Jak wiadomo mamy w ofercie trzy warianty:

  • kawa Exclusive czyli 100% arabica
  • kawa Original czyli 80% arabica 20% robusta
  • kawa Special 50% arabica 50% robusta

Im większa zawartość arabiki tym wyższa cena kawy. Wynika to z faktu, że arabica jest gatunkiem kawy trudniejszym w uprawie. Krzewy mogą rosnąć tylko na określonej wysokości przy odpowiednim poziomie wilgotności, a ponadto są wrażliwe na słońce

Drugim elementem wpływającym na cenę jest wielkość opakowania. Podobnie jak w przypadku innych produktów spożywczych - większe opakowanie to niższa cena za kilogram.

Dlatego do biur polecamy opakowania zbiorcze 1 kg, natomiast do użytku domowego lub jako próbki mniejsze opakowania 250g. Zamawiając regularne dostawy kawy w większym opakowaniu oszczędzać. Nie musisz martwić się o jej świeżość, ponieważ zazwyczaj jest wypalona zaledwie kilak dni temu, więc i tak będzie miała lepszy smak i aromat niż masowo produkowana kawa z marketu, która może leżeć na półce kilka miesięcy.

Trzeci element wpływający na cenę to koszty produkcji i dystrybucja.

Podobnie jak w każdym innym biznesie działa tutaj efekt skali - im większe jest zamówienie tym większe możliwości w kwestii negocjacji ceny. Zamawiając regularne dostawy nie do jednej, a do kilku lokalizacji możesz liczyć na korzystne rabaty.

W związku z tym, że oprócz kawy dostarczamy także ekspresy, istnieje możliwość zamówienia w ramach jednej umowy ekspresy oraz regularnych dostaw kawy w ziarnach. W tym przypadku znów cen może być inna niż w sytuacji, gdy zamawiana jest sama kawa.

Cena kawy z Małej Palarni? To zależy!

Podsumowując, jeśli przypadł Ci do gustu smak naszej kawy, najlepiej jeśli opiszesz nam swoje potrzeby - wówczas zaproponujemy odpowiednią ilość kawy, częstotliwość dostaw i cenę. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie a to ile finalnie zapłacisz za kawę zależy od wielkości zamówienia, lokalizacji i częstotliwości dostaw.

Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę po prostu napisz lub zadzwoń:

aleksandra@malapalarnia.pl
tel. 797 974 845

Kategoria :

Kawa
Share This :

Ostatnie wpisy

CHCESZ ZAMÓWIĆ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

KAWA Z MAŁEJ PALARNI
PROSTO DO FIRNOWEJ KUCHNI!

Telefon

511 056 636

email

biuro@betterworkplace.pl