KAWA do biura

Exclusive

100% ARABICA

ORIGINAL

80% ARABICA
20% ROBUSTA.

Special

50% ARABICA
50% ROBUSTA.

Kawa z Małej Palarni

KAWa

Nasza Kawa

Kawy z Małej Palarni nie kupisz w supermarkecie ani w lokalnym dyskoncie. Wyjątkowym smakiem i aromatem naszych produktów mogą cieszyć się Klienci biznesowi, a głównym miejscem dystrybucji są firmowe kuchnie.

Zamów kawę w ziarnach z Małej Palarni do swojego biura i ciesz się najlepszą kawą na co dzień.

Dostawy produktów z Małej Palarni realizowane są w modelu abonamentowym. Nie musisz pamiętać o składaniu kolejnego zamówienia, gdy zabraknie kawy.

Ziarna prosto do firmowej kuchni będą docierać regularnie tak samo jako owocowe skrzynki. Zaletą jest także minimum formalności – wszystko na jednej fakturze wystawianej co miesiąc.

W związku z tym, że kawa w Małej Palarni powstaje na zamówienie, mamy możliwość personalizacji etykiet. Chcesz zobaczyć na opakowaniu firmowe logo, życzenia z okazji jubileuszu albo grafikę świąteczną? Możemy to Dla Ciebie zrobić!

Każdy rodzaj kawy różni się walorami smakowymi

Oferujemy trzy rodzaje średniopalonych ziaren

oferta
KAWA - kawa exclusive mala palarnia 1

Kawa exclusive

100% ARABICA | 250g | 1000g

Kawa o słodko-owocowym aromacie, średniej intensywności i małej zawartości goryczki. Wyczuwalne czekoladowe smaki z nutami delikatnych suszonych owoców. Idealna jako baza do kaw mlecznych jak latte czy cappuccino.

Waga: 250g lub 1000g

KAWA - kawa original mala palarnia

Kawa Original

80% ARABICA, 20% ROBUSTA

Kawa o orzechowym aromacie, z wyczuwalną nutą gorzkiej czekolady i karmelu. Kawa jest również zauważalnie słodka o wyczuwalnych nutach orzechów. Charakteryzuje się niską kwasowością oraz lekką goryczką.

Waga: 250g lub 1000g

KAWA - kawa specjal mala palarnia

kawa Special

50% ARABICA, 50% ROBUSTA

Średnio słodka, przypominająca smakiem gorzką czekoladę i prażone orzechy. Kawa o bardzo intensywnym smaku, wysokim poziomie goryczki i większej zawartości kofeiny. Dodaje energii i mocno pobudza. 

Waga: 250g lub 1000g

ARABICA

Ziarna kawy pochodzą z Ameryki Północnej i Ameryki Środkowej

Robusta

Ziarna kawy pochodzą z Półwyspu Indochińskiego

KAWA - logo mala palarnia owal

Proces produkcji

Kawa

Jak wypalamy naszą kawę?

Wybieramy tylko najlepsze ziarna od sprawdzonych dostawców. Dzięki wieloetapowej kontroli jakości mały pełną kontrolę nad przebiegiem produkcji. Produkujemy tyle kawy ile jest potrzebne.

Dziennie wypalamy 400 kg kawy. Nie robimy dużych zapasów magazynowych, więc kawa jest zawsze świeża.

Regularna, wieloletnia współpraca sprawia, że osiągamy za każdym razem te same rezultaty. Mamy zapewnioną powtarzalność surowca, i dopracowane procesy technologiczne, co wpływa na powtarzalność profilu smakowego kawy.

Mamy odpowiednią wiedzę, właściwy sprzęt i prawdziwą pasję do parzenia kawy, dzięki czemu Mała Palarnia to niepowtarzalny produkt, który przypadnie do gustu najbardziej wymagającym miłośnikom kawy.